Responsywne strony www

Nowoczesne strony internetowe

Strony internetowe projektujemy zgodnie z aktualnymi trendami na rynku. Nasze strony to wysokiej jakości projekty graficzne, a serwisy wykonane w oparciu o najnowsze standardy: język HTML5, CSS3, JQuery/Javascript. Na życzenie klientów projektujemy widok responsywny, który jest dostosowany do wyświetlania na tabletach i komórkach.

Modernizacja stron www – To usługa dla posiadaczy tych serwisów, które zdezaktualizowały się bądź to na skutek zmian merytorycznych i wizualnych, bądź też po prostu zostały stworzone przed laty i odbiegają wizerunkiem od stron powstających obecnie. Twój biznes ze względu na wciąż rosnąca konkurencją musi podążać za zmieniającymi się trendami na rynku internetowym.

Każdą stronę wyposażamy w CMS (system zarządzania treścią) aby w łatwy sposób można było dodawać nowe treści, wpisy, podstrony, wklejać zdjęcia czy pliki multimedialne. Dzięki temu narzędziu klienci otrzymują możliwość aktualizacji strony w błyskawiczny sposób i we własnym zakresie bez naszego pośrednictwa, co znacząco skraca proces zmian na stronie.

Szybka Wycena